NABÍZENÉ SLUŽBY A CENÍK

 
 

Homeopatická léčba je účinná a šetrná metoda navracející zdraví.

Je velmi efektivní při řešení akutních stavů či chronických onemocnění.

Homeopatickou léčbou je možné řešit řadu problémů, jako jsou např. alergie, autoimunitní choroby, chronické angíny, chronické rýmy, diabetes, infekční onemocnění, kožní problémy, ekzémy, problémy pohybového systému, kloubní onemocnění, roztroušená skleróza, trávicí obtíže, zácpy, ženská a mužská pohlavní onemocnění, atd.
Homeopatie je velmi účinná při léčbě psychických onemocnění, depresí, smutků, úzkostí, neuróz, fobií, poruch soustředění, panik, dyslexií, dysgrafií, autismu, poruch paměti. Dále je schopna řešit únavový syndrom, syndrom vyhoření, únavu, či tiky.
Homeopatie je také vhodná k regeneraci organismu.


Nemoc není náhoda. Je indikátorem nerovnováhy v našem životě. Je výsledkem dosavadního způsobu života, myšlenek a přání - je součástí svědomí.

Nemoc nás upozorňuje, že někde chybujeme.
Klasická homeopatie bere v úvahu i vliv našich předků, který je možno také homeopaticky řešit. V člověku vzniká nejprve určitý vnitřní stav a potom se okolo něho vytváří situace, která je v souladu s tímto stavem.
Člověk je původce své nemoci a tvůrce situace, ve které žije.
Vnější okolnosti nejsou příčinou nemoci. Každý je zodpovědný za svou nemoc a za svou situaci. Ve schopnosti člověka vytvořit si svou nemoc je ukrytá i jeho schopnost najít řešení. Člověk má moc svobodné volby a tím i možnost změny. Je schopný opustit staré problémy a vytvořit nové možnosti. V okamžiku, kdy se pacient rozhodne vzít život do vlastních rukou, být autentický a jednat v souladu se svým svědomím, začíná chápat, čemu ho měla nemoc naučit. Toto je úroveň, na které nemoc vzniká a na které dochází k uzdravení. Tento pohled vrací člověku pocit zodpovědnosti a možnost vyléčení. Uzdravování je proces změny a klasický homeopat - poradce je průvodce v tomto proces

Zdroj: Ing.Michael Gyepes RHom.


Autopatie

Homeopatická metoda:

U této medoty se vyrábí homeopatikum z vlastních tělních tekutin, například ze slin.
Metoda opět nezohledňuje příčiny, využívá jen část informace z těla a je vhodná pro ladění aktuálního stavu.


Je to cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie a prastarých tradic. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní specifické informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány předmětné osoby. Povýšena ředěním vodou do jemnohmotného (z materialistického hlediska nehmotného) stavu, stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemných kreativních energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána, majících rovněž jemnohmotnou povahu. Výsledky mnoha konferencí o autopatii a práce vyškolených poradců ukazují na její účinnost i tam, kde již lidé ztráceli naději nebo považovali své problémy za nevyléčitelné. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma podle jednoduchého návodu.


Zdroj: Autopatie Mgr.Jiří Čehovský 

CENÍK

Vstupní homeopatický pohovor,včetně homeopatické léčby/léky jsou v ceně/

1000Kč

Kontrola po cca 2-3 měsících,včetně homeopatické léčby

500 Kč

Vstupní pohovor-autopatie,včetně autopatické lahvičky/autopatická lahvička je v ceně/

1500 Kč

Vstupní pohovor-autopatie,bez autopatické lahvičky

800 Kč

Kontrola,konzultace-autopatie po cca 1-2 měsících

300 Kč

Akutní homeopatie                                                                                                                 100-200 Kč